Печі-каміни в магазині

Піч-камін Plamen Nera

Піч-камін Plamen Nera
Піч-камін Plamen Nera
Піч-камін Plamen Nera
Піч-камін Plamen Nera
Піч-камін Plamen Nera
Піч-камін Plamen Nera
Піч-камін Plamen Nera
Піч-камін Plamen Nera Піч-камін Plamen Nera Піч-камін Plamen Nera
Номінальна потужність (Квт)
11,8
Діаметр димоходу (мм)
150
ККД (%)
80,5
Вага (кг)
168
Матеріал корпусу
Чавун
Форма скла
Пряме
Подача повітря ззовні
Ні
Духовка
Ні
Підключення до димоходу
Верхнє
Країна виробник
Хорватія
1 150 EUR

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Завдяки своєму дизайну хорватська чавунаа піч-камін Plamen Nera гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр від класики до мінімалізму. За рахунок витягнутої вертикальної форми вона виглядає ефектніше і дає більший огляд вогню.

Невеликі габарити (1185х480х480 мм) роблять виріб компактним і дозволяють розташувати його навіть в маленьких приміщеннях, наприклад, в гаражі, мансарді, в жилому приміщенні де мало місця.

Циліндричну піч-камін можна поставити біля стіни або в кутку.

Піч Plamen Nera має верхнє підключення до димоходу діаметром 150 мм. Такі димоходи широко поширені, їх випускають різні виробники, і у вас є можливість вибору з безлічі варіантів. В середині приміщення можна використати надійні чорні труби Darco товщиною 2мм або нержавіючі фарбовані труби товщиною 1мм.

На зовнішніх поверхнях чавунних деталей помітний характерний для продукції Plamen рельєфний малюнок, який прикрашає печі-каміни і свідчить про високу точність роботи ливарного обладнання.

Пламен Нера важить 168 кг і не потребує додаткового посилення перекриття при монтажі. Достатньо зробити під піччю вогнетривкий подіум за для безпечної експлуатації печі-каміна та рівномірного розподілу ваги. При необхідності таку печь-камін можна навіть розмістити на другому поверсі приміського будинку. Вона підходить для обігріву приміщення об'ємом до 250 куб. м.

Номінальна потужність досить велика як для такого компактного виробу і становить 10 кВт.

В залежності від того, скільки тепла потрібно, ви можете експлуатувати піч-камін в різних режимах і отримувати потужність, більшу або меншу номінальної. Максимальна потужність цієї печі 14 кВт.

Виробник: Plamen Хорватія.

Пов'язані товари
Reviews
No reviews