Барбекю купити в Києві. Установка, монтаж.

Барбекю

Показати 1-12 з 12 товарів

Барбекю – оптимальний варіант обладнання для приготування їжі у заміському будинку чи на дачі. Використання такого типу пристроїв – цілий ритуал, який забезпечує цікавий та спокійний сімейний відпочинок, святковий обід чи галасливу вечірку у колі друзів. Барбекю для дачі вже давно перестало бути модною тенденцією, це своєрідний спосіб життя, що дозволяє відпочити від робочих буднів і зарядитися новою позитивною енергетикою.

Різновиди вуличних барбекю

Стаціонарні вуличні барбекю – масивні конструкції, що поєднують у собі функції міні-кухні, що візуально нагадують печі. Пристрій обладнання складається з фундаменту, топки, димозбірника, цегляного або кам'яного облицювання та ін., матеріали підбираються з урахуванням особливостей розміщення обладнання на відкритому повітрі, а також ваших побажань та бюджету. Барбекю, залежно від вибраного типу палива, можуть бути класичними дров'яними або газовими.

Розміри та стилістичне оформлення – різноманітне, враховуються площа ділянки та особливості екстер'єру. Барбекю-комплекси є окрасою заміської ділянки, що часто поєднуються з альтанками або навісами, утворюючи повноцінне місце для відпочинку. Правильно підібране та змонтоване обладнання дає можливість готувати їжу кількома способами: барбекю, копчення, на вогні та ін., а також використовувати осередок як класичний камін.

Де придбати барбекю для дачі?

В Україні продаж обладнання барбекю здійснює інтернет-магазин Kaminoff. Нами реалізуються вироби брендів Invicta та Tundra Grill. З асортиментом продукції можна ознайомитися на сайті. Для зручності використання каталогу всі товари поділені на 3 групи:

гриль-барбекю

мангал-барбекю

мангали та грилі

Така класифікація спростить пошук необхідної моделі пристрою. Також для більшої інформативності в товарних картках розміщено фото барбекю, описано їх технічні особливості, позначено ціну. Визначитись з вибором можуть допомогти і відгуки від наших клієнтів.

Отримати консультацію щодо особливостей обладнання та його монтажу можна за телефоном або в нашому салоні. До інших міст країни (Львів, Дніпро, Одесу, Миколаїв тощо) доставку здійснюємо зручною для вас логістичною компанією.

Країна виробник

Колір

Нет доступного выбора для этой группы