Камінні печі купити в Києві. Установка, монтаж.

Камінні печі

Піч-камін Kratki Koza K7
Доступно
Печі-каміни
Kratki
Koza/K7
477 EUR
Конвекционная печь Koza K7. Идеально вписывается в концепцию стильных интерьеров, это идеальное решение для людей, которые ценят традиционную стилистику. Страна производитель: Польша. Гарантия 10 лет.
Піч-камін Romotop NAVIA 01
  • Ціну знижено / -10%
Доступно
Печі-каміни
Romotop
navia 01
2 840 EUR 3 156 EUR
“Чувствительное слияние всех основных размеров печи воплощено в её уникальной конструкции. Округлые и уникальные размеры стекла обеспечивают большую площадь для непосредственного наблюдения за пламенем.”   подходит для низкоэнергетических домов  массивная чугунная решетка в нижней части печи для поленьев до 50 см  приятная, эргономичная дверная...
Піч-камін Kratki Koza AB S/2
Доступно
Печі-каміни
Kratki
Koza/AB/S/2
1 436 EUR
Конвекционная печь Koza AB S 2. Современный дизайн. Прекрасное решение для людей, которые хотят настоящего тепла от домашнего очага, но не имеют большого пространства. Страна производитель: Польша. Гарантия 10 лет.
Піч-камін Romotop OVALIS 01
  • Ціну знижено / -10%
Доступно
Печі-каміни
Romotop
sone 01
2 680 EUR 2 978 EUR
Печь овальной формы с декоративными панеля из рефленной керамики, что придает ей особый шарм.
Піч-камін Kratki Koza K9 150
Доступно
Печі-каміни
Kratki
Koza/K9/150
933 EUR
Чугунная конвекционная печь Koza K9 150 идеально вписывается в концепцию стильных интерьеров, это идеальное решение для людей, которые ценят традиционную стилистику. Большой обзор огня за счет большого фасадного стекла и двух боковых стекол. Страна производитель: Польша. Гарантия 10 лет.

Печі-каміни: традиційне обладнання для тепла у вашому будинку

Пічне опалення давно використовувалося для обігріву будинків. Сьогодні печі – сучасні гарні та функціональні каміни, знову повертаються до житла українців для виконання своєї прямої ролі – створення теплої та затишної атмосфери. Але це не єдина причина для придбання такого обладнання. Такі джерела тепла, як печі, є справжньою прикрасою інтер'єру, адже їх, на відміну від звичних всім котлів, можна встановити в будь-якій кімнаті, а дизайн виробів дивує своєю різноманітністю і стилем.

Переваги печей-камінів

Піч-камін може працювати на будь-якому з видів твердого палива – дровах, вугіллі, паливних пелетах, брикетах. У продажу також представлені моделі електричного типу, що не потребують функціонування спалювання колод або іншої сировини.

Печі-каміни, або «буржуйки», мають цілу низку переваг, що виділяють їх на тлі аналогів:

прості в установці та не вимагають складного монтажу;

не викликають складнощів у процесі експлуатації;

мають компактні розміри;

швидко прогрівають приміщення;

безпечні (при дотриманні правил експлуатації);

мають привабливий зовнішній вигляд.

Купити один із варіантів печі-каміна варто і через їхню багатофункціональність. Ви отримуєте не тільки прилад для опалення будинку, котеджу, дачі, а й елемент декору, механізм економії електроенергії, засіб для створення затишної атмосфери в житлі.

Печі часто використовують для опалення приватних будинків. Вони мають високий коефіцієнт корисної дії, можуть бути налаштовані для роботи у різних режимах. Наприклад, вибравши принцип тривалого горіння, ви скоротите витрати пального та швидко забезпечите комфортну температуру повітря у приміщенні.

Де можна встановити піч-камін? У будь-якій будові, що припускає будівництво димаря. Асортимент конструкцій дозволяє підібрати осередок для будь-яких ситуацій – моделі з можливістю перемикання роботи на інший тип палива, печі, які можна використовувати для нагрівання води або приготування їжі та ін.

Як працює піч? Згоряння відбувається в камері, оснащеній каналами для подачі повітря, завдяки чому горіння відбувається рівно і без порушення правил пожежної безпеки. Корпус виробів у більшості випадків виготовляють із якісної сталі – метал надійний, добре акумулює тепло, довговічний, піддається обробці для отримання різноманітних дизайнерських рішень.

Де придбати камінну піч?

Придбати буржуйку сьогодні легко. Цей товар досить популярний, завдяки чому доступний у широкому асортименті дизайнів, розмірів, модифікацій та вартості. Ціни на хорошу модель камінної печі може бути прийнятною, так і високою. Ми пропонуємо купити якісне обладнання за найприємнішими цінами у нашому інтернет-магазині. Компанія Kaminoff є офіційним представником виробників опалювального обладнання, що дає можливість дотримуватися лояльної цінової політики. Продаж обладнання проводиться по всій території України.