Послуги купити в Києві. Установка, монтаж.

Будівництво барбекю

Якщо ви хочете готувати їжу у своєму дворі, то варто задуматися про будівництво барбекю з цегли. Встановити його можна як вдома, так і на місці вашого постійного відпочинку, наприклад, у альтанці або біля столиків для пікніка.

Барбекю складається із двох частин:

  1. Топка, до якої входить мангал.
  2. Димозбірник, через який виводяться всі неприємні запахи та дим.

Виготовлення барбекю із цегли нашими працівниками

Відкриті каміни найбільш зручний варіант для домашнього барбекю. Завдяки їх конструкції, до їжі легко підібратися і також можна встановити рожен для запікання цілого птаха. Але також можливе виготовлення одразу двох топок одночасно: відкритої та закритої.

Така споруда стане не тільки корисною, а й економнішою, ніж звичайні печі, з кількох причин:

  • не потрібне використання газу чи електрики;
  • у будинку та на місці відпочинку не буде неприємного запаху;
  • готувати вдвічі простіше, ніж на звичайному мангалі та витрата деревини менша.

Барбекю під ключ у Києві встановлює наша досвідчена команда із двох бригад. У всіх працівників великий досвід та високий рівень кваліфікації. Ми використовуємо лише перевірені та екологічно чисті матеріали, такі як вогнетривка глина та інші. При будівництві ми дотримуємось всіх норм пожежної безпеки.

Матеріали оздоблення обирають самі замовники. Це може бути: плитка, камінь, цегла та інше. Також обробку та її складність вибирає замовник.

Зробити барбекю просто, якщо довірити це нашій компанії

Печі встановлюють лише висококваліфіковані працівники. Розцінки на будівництво барбекю залежать тільки від того, що потрібно замовнику. Ми вираховуємо вартість матеріалів, годин роботи та складності виконання. Наша компанія також надає гарантію якості. Також є можливість виконання лише певного етапу, з яким замовник, наприклад, неспроможна впоратися. У портфоліо компанії ви можете прочитати відгуки наших реальних клієнтів та переглянути живі фотографії. Також у нас є прайс-лист, де вказано приблизну вартість будівництва за стандартним кресленням без індивідуальних доповнень. При цьому ми працюємо також із індивідуальними проектами замовників

Оформити замовлення можна за телефоном, розміщеним на сайті нашого інтернет-магазину або в салоні. Бригада працює на виїзд Києвом і на 150 км від нього. Поспішайте оформити замовлення прямо зараз!

Консультація та виїзд майстра на об'єктЗробіть заявку на сайті або дзвоніть по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік