Облицювання каміна купити в Києві. Установка

Облицювання каміна

Показати 1-12 з 45 товарів

Оздоблення для топки підбирається суто індивідуально і залежить від смаків та переваг власника. Здебільшого це суто декоративний елемент, покликаний прикрасити інтер'єр і принести в приміщення повноцінну атмосферу комфорту та затишку. Але деякі оздоблювальні матеріали забезпечують акумуляцію тепла і подальшу її рівномірну віддачу, що дозволяє більш тривалий час підтримувати комфортну температуру в приміщенні. Існує кілька типів камінних облицювання, вони різняться як за матеріалами, так і за стилістичним напрямком.

Камінні облицювання: різновиди та особливості матеріалів

Оздоблення для топки виготовляється виробниками в кількох варіаціях, це може бути:

Портал для камінної топки.

Облицювання пристінне.

Кутове облицювання.

Острівне облицювання.

Пічне облицювання.

Портали - різновид камінного облицювання, мають П-подібну форму, використовуються для вбудованого в стіну або нішу опалювального обладнання. Облицювання порталу каміна найчастіше проводиться з мармуру або дерева, оформляється в класичному або кантрі стилях.

Облицювання пристінне та кутове – найбільш популярні типи, не мають стилістичної прив'язки, виконуються в стилі модерн або кантрі. Новий популярний напрямок – острівні каміни, їх облицювання відповідає за панорамний всебічний огляд. Пічне облицювання переважно виконувати в кантрі стилі, він допомагає підкреслити всю потужність печі-каміна.

Що стосується матеріалів облицювання, то найбільш популярні варіанти:

Плитка. Варіант класичний, підходять керамогранітні або керамічні матеріали, головна вимога – використання спеціального клею, що призначений саме для кріплення облицювання каміна, адже завдяки спеціальному складу він витримує серйозні температурні навантаження.

Натуральний камінь. Ефектне та дороге облицювання, виконується виключно фахівцями. Ідеально підкреслює аристократичність інтер'єру та вносить нотку природності у приміщення.

Черепашник. Найбільш поширений та доступний за вартістю варіант. Матеріал погано провидить тепло, тому немає ризиків отримання раптових опіків. Існують і недоліки - крихкість матеріалу і знижена тепловіддача.

Мармур або граніт. Складні в роботі матеріали вимагають особливих умінь та інструментарію. Облицювання з мармуру – класичний показник аристократичності та достатку.

Штучний камінь. Матеріал легкий, простий у монтажі, дуже популярний, відноситься до бюджетних варіантів. Для облицювання немає необхідності купувати дорогий клей або проводити додаткові роботи, наприклад, зміцнення перекриття.

Зразки. Класична старовинна технологія обробки для цегляних камінів. Оздоблення кахлями – багатоетапний складний процес, який виконується висококваліфікованими майстрами. Зразки цінуються як за акумуляційні властивості, так і за унікальність: усі модулі виготовляються вручну, за допомогою яких можна відтворити будь-який візерунок або малюнок.

Де купити камін в Україні?

Інтернет-магазин Kaminoff спеціалізується на реалізації оздоблень для топки вітчизняних та зарубіжних виробників. У нашому асортименті представлені вироби брендів Браво та Kaminoff. Фото доступних до замовлення виробів розміщені в каталозі на сайті, в товарних картках є описи, а також вказана орієнтовна ціна, розміщені відгуки наших клієнтів. Облицювання виготовляються на замовлення за вказаними параметрами, середній термін виконання робіт – 2 тижні.

Отримати консультацію або допомогу в підборі обробки можна в нашому салоні в місті Києві або по телефону. Доставку здійснюємо різноманітними логістичними компаніями у Харків, Дніпро, Львів, Одесу та інші міста країни.