Біокаміни купити в Києві. Установка, монтаж.

Біокаміни


Біокамін: характеристики та переваги обладнання

Каміни та печі для будинку знову набули колишньої популярності. Сьогодні такі пристрої дедалі частіше зустрічаються у житлах українців. Вибрати можна будь-який пристрій, орієнтуючись на його розміри, зовнішній вигляд, технічні характеристики, тип палива, що використовується для розпалювання. Крім джерел тепла, що працюють на дровах, вугіллі та пелетах, велику популярність набули каміни на біопаливі. Ці моделі вогнищ відрізняються практичністю, надійністю та безпекою експлуатації. при виборі біокаміна можна купити один з найпоширеніших варіантів - настінний або підлоговий аксесуар. Є у продажу і невеликі моделі, які можна встановити на підставку та використовувати не стільки для обігріву, скільки як декоративний елемент.

Пристрої працюють на гелевому чи рідкому біологічному паливі (найчастіше – біоетанолі). Гелеві біокаміни функціонують на гелеподібних речовинах, що характеризуються повільнішим згорянням при утворенні полум'я.

Чим залучають споживачів біокаміни, які все частіше віддають перевагу мешканцям Києва та інших міст країни звичайним дров'яним пристроям?

Переваг кілька:

відсутність у процесі горіння вогню диму, сажі та шкідливих викидів в атмосферу;

економія на закупівлі твердого палива та організації місця для його зберігання;

немає необхідності облаштовувати димар і посилену вентиляцію.

Під час роботи біокаміну виділяється достатня кількість тепла для створення затишної атмосфери у приміщенні. Красиві мови полум'я, що танцюють у дизайнерському оформленні, притягують погляд та налаштовують на відпочинок та розслаблення. Така прикраса гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, будь то традиційна класика або модний модерн.

При виборі біокаміну в Україні слід орієнтуватися на декілька параметрів, серед яких:

розміри пристрою;

вид палива, що використовується;

конфігурація каміна;

спосіб встановлення;

дизайн.

Розміри каміна слід підбирати з урахуванням площі приміщення, де обладнання буде розміщено. Конфігурація та дизайн вибираються індивідуально – це справа смаку майбутнього власника. Прилад може бути встановлений біля стіни, в кутку кімнати, її центрі (острівні моделі) або на стільниці. За типом кріплення біокаміни представлені підвісними, настінними, підлоговими, моделями, що вбудовуються в стіну.

Де придбати біокамін в Україні

Біокаміни купити за доступною ціною у Києві пропонує інтернет-магазин Kaminoff. У каталозі сайту – вироби із міцної нержавіючої сталі, що відрізняються тривалим терміном служби та надійністю. Ми є офіційним представником виробників біокамінів, що дозволяє нашим клієнтам купити пристрої за найкращою вартістю в Україні. Для мешканців усіх регіонів країни організовано оперативну доставку товару.