Послуги купити в Києві. Установка, монтаж.

Встановлення печей і камінів

Зараз багато людей віддають перевагу печам, які більш економні, менш ресурсозатратні, створюють відчуття комфорту та доступніші. Вони опалюють весь будинок і підходять для нерегулярного використання або короткострокового. Монтаж проводиться з найменшою шкодою конструкції будівлі.

Установка та монтаж печей на дачній ділянці

Від якості проведених робіт безпосередньо залежить те, якою мірою буде обігріватися будиночок і, скільки паливних ресурсів вам доведеться на це витратити. Місце, де стоятиме грубка, залежить від того, з якою метою ви її встановлюєте. Якщо хочете обігрівати будинок, то варто вибрати піч із вищою топкою прямо посеред кімнати. Так тепло розподілятиметься по всьому приміщенню, і заходитиме в кожен куточок.

Якщо ви хочете її для створення затишної атмосфери або приготування їжі, то монтаж печі в будинку краще проводити біля самої стіни, а ще краще в кутку. Будівля теж опалюватиметься, хай і з меншою інтенсивністю. Але неприємні запахи під час готування не будуть так швидко поширюватися, а олія потраплятиме більшою мірою на стіну, ніж на підлогу чи мешканців будинку.

Встановлення металевої печі в будинку, як правило, проводитися при будівництві будівлі після того, як будуть визначені віконні та дверні отвори. Так фахівець визначить напрямок повітряних потоків і вибере для неї найбільш вигідне розташування.

Монтаж проводитися у кілька етапів та потребує уваги професіоналів. Правильно виконані етапи роботи забезпечать безпеку, ефективність установки. Працівники зроблять креслення та проект повітровідводів, якщо потрібно опалення всього будинку, особливо, якщо він не малий за площею. Увага приділяється і теплоізоляції, яка захистить вас та вашу родину від можливої ​​пожежі. Важливо, щоб у конструкції не було технічних недоліків і пічні двері були максимально якісними без зазорів і в той же час добре відчинялися, адже навіть мала іскра може призвести до великої біди.

Також майстри дадуть консультацію щодо правильної експлуатації та проміжки, через які піч вимагатиме технічного обслуговування. А також допоможуть із правильним розташуванням меблів навколо печі.

Установка печей та димарів: де замовити

У нашому салоні працює 2 досвідчені бригади фахівців, які візьмуться за виконання замовлення будь-якої складності. У кожного працівника багаторічний досвід за плечима та не одна якісно виконана робота. У розділі портфоліо ми пропонуємо вам ознайомитися з фотографіями робіт та відгуками реальних замовників.

Вартість розраховується індивідуально, залежно від роботи, якості та кількості матеріалу, а також рівня складності.

Ми працюємо у місті Київ та в межах 150 кілометрів від нього. Оформити замовлення можна безпосередньо через салон або за номером телефону, вказаним на сайті.

Консультація та виїзд майстра на об'єктЗробіть заявку на сайті або дзвоніть по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік