Послуги купити в Києві. Установка, монтаж.

Монтаж камінів з водяним контуром

Камін із водяним контуром закритого типу – це і краса, і користь одночасно. Такий вигляд домашнього опалення обігріє весь будинок, і при цьому вечорами ви можете насолоджуватися гарним видом дров, що горять.

Для опалення можна використовувати звичайні дрова, так і спеціальні брикети. Обігрів відбувається за площею всієї будівлі, а не однієї кімнати.

Монтаж топки з водяним контуром виготовляє наша компанія. Оформити замовлення на камін ви також можете у нашому інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку по всіх областях України.

Підключення каміна із водяною сорочкою: чому це вигідно?

Подібні каміни це не тільки естетична насолода, а ще й фінансово вигідна:

  • заміна газового опалення;
  • наявність додаткового теплого лічильника;
  • використання газу лише з побутовою метою.

Звичайно, краще передбачити цю систему опалення ще до побудови будинку. Адже треба знати, куди підуть труби, куди подаватиметься і виходитиме рідина, і багато іншого.

Підключення топки з водяним контуром: невже без фахівця не обійтися?

Монтаж опалювальної системи це далеко не так просто, як могло здатися. Він вимагає ретельної підготовки, підрахунків, вимірів та вмілих рук. Підключення топки до системи обігріву будинку та встановлення обладнання, які забезпечать безпеку, потребують досвіду та певного ряду знань. Краще не довіряти цю справу людині, яка вперше знайомиться з подібною роботою.

Камін для центрального опалення підключати самостійно дуже небезпечно. Важливо правильно під'єднати всі труби та забезпечити доступ до клапанів, щоб система не перегрівалася, а регулювала тепло сама.

Виконувати таку складну роботу мають лише спеціально навчені люди. Інакше у каміна можуть бути деякі дрібні та не дуже недоліки:

  • камінна топка розташована не біля стіни;
  • немає доступу до всіх клапанів, що може спричинити аварію;
  • неможливість встановити бажане облицювання.

Щоб уникнути таких проблем, під час обговорення замовлення компанією, вказуйте всі побажання та не соромтеся ставити запитання, щоб не виникло неприємних нюансів.

У нашому інтернет-магазині можна замовити монтаж камінів. У нас працюють лише досвідчені професіонали, які зроблять свою роботу якісно та чесно. У нас також є портфоліо, в якому ви знайдете реальні, живі фотографії виконаних нами установок, а також можна прочитати відгуки, щоб особисто переконатися в правдивості наших слів. Вартість робіт обговорюється безпосередньо із замовником після підрахунку матеріалів, робіт та визначення складності виконання. Оформляйте замовлення за телефоном, що вказано на сайті.

Консультація та виїзд майстра на об'єктЗробіть заявку на сайті або дзвоніть по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік