Димоходи купити в Києві. Установка, монтаж.

Димоходи

Показати 1-12 з 43 товарів

Як вибрати димар?

Часи, коли дахи будинків прикрашали цегляні димарі, давно минули. Сьогодні від цих складних у виконанні та обслуговуванні димових труб все частіше відмовляються на користь більш сучасних та практичних рішень. Причин для такої відмови кілька – димохідні труби з цегли не завжди виглядають естетично, не відповідають вимогам до енергозбереження, складні в монтажі. До того ж, сучасні каміни, печі та топки в процесі роботи виділяють кислотовмісний конденсат, який надає руйнівну дію на цеглу. Набагато вигідніше купити варіант димоходу з іншого матеріалу, наприклад, нержавіючої сталі.

Димарі для камінів: види

Якими можуть бути сучасні димарі – виробники пропонують купити найкращі варіанти обладнання для систем опалення, що працюють на твердому паливі:

Димарі для печей, твердопаливних котлів, камінів, топок з нержавіючої сталі – такі вироби стійкі до впливу високих температур, механічних навантажень, корозії. Характеризуються тривалим експлуатаційним терміном, легкою вагою та простотою монтажу (доступні у двох видах – одностінні та подвійні/сендвіч). Термін служби сягає 10–20 років.

Інноваційні керамічні димарі Schiedel підійдуть для камінів. Такі димарі універсальні і можуть використовуватися в комплекті з опалювальним обладнанням, що працює на різному паливі. Коштують вони недорого, стійкі до впливу вологи та кислоти, економічні, відрізняються термостійкістю та простотою монтажу. Термін служби керамічних труб – у середньому 30–50 років.

Чорні сталеві димарі – такий варіант димарів варто купити прихильникам стилю Лофт. Ці вироби дають можливість уникнути додаткової роботи при монтажі димоходу - покриті чорною фарбою сталеві труби виглядають стильно і не потребують приховання або маскування. Витримують температурну дію до 10000С, підходять для застосування в печах та камінах, з'єднуються методом «труба в трубу».

Саме ці варіанти прийшли на зміну цегляним димарям. Сьогодні споживачі воліють купити димар, який легко обслуговувати в Києві чи будь-якому іншому населеному пункті країни, до якого нескладно купити запчастини та фітинги, що виглядає привабливо, служить довго, а коштує недорого. При підборі виробу слід врахувати важливі нюанси:

керамічні димарі краще встановлювати на етапі будівництва будинку, інакше – виберіть сталевий варіант;

тип палива для горіння також слід порівняти з рекомендаціями виробника димаря;

діаметр димоходу повинен відповідати технічним параметрам печі та її потужності.

Оптимальне рішення – скористатися порадами та допомогою спеціаліста. Купуючи камін або піч, задайте питання консультанту магазину і виберіть димохід, який найбільше відповідає параметрам, з його допомогою.

Як вибрати димар

Один із найважливіших критеріїв вибору димоходу для каміна, топки, печі, твердопаливного котла – сила тяги. Цей параметр показує, з якою швидкістю відпрацьовані гази (продукти горіння) залишатимуть камеру обладнання. Чим рівніший димар, чим менше в ньому вигинів та вузлів – тим більше тяга. Тяга залежить від різниці температур зовні та всередині приміщення, температури продуктів горіння, довжини димоходу.

Не менш важливо врахувати при покупці термостійкість виробу. Найбільш комфортні матеріали – кераміка та нержавіюча сталь, цегла. Про старіння цегляних труб та їхні недоліки вже згадувалося вище. Сталеві та керамічні труби стійкі до впливу високих температур і переважні для встановлення як димовідвідні шляхи для камінів і печей. Вироби з чорної сталі (важливо розуміти, що йдеться не про пофарбовані нержавіючі труби) схильні до руйнування під дією кислот і вологи. Такі димарі потребують додаткової обробки.

Скільки коштує димохід: краща ціна онлайн

Думаєте, купити димар з доставкою у Києві – дороге задоволення? В інтернет-магазині Kaminoff товар, що ви шукаєте, представлений в широкому варіативному ряду і за прийнятними цінами. Вартість димаря залежить від матеріалу для її виробництва, а також від габаритних параметрів виробу.

Як купити димоходи в Києві та в Україні

Для того щоб купити димар у Києві та отримати його в будь-якому місті України, достатньо зробити кілька кроків, причому, не залишаючи будинку чи робочого місця. Ми здійснюємо продаж димоходів онлайн та організуємо відправку обладнання по всій країні транспортом логістичних компаній. У Києві та області можливе встановлення димоходів та їх сервісне обслуговування.

Крім димових труб в каталозі магазину ви знайдете запірну арматуру, трійники, насоси, стабілізатори, регулятори тяги та інші комплектуючі для того, щоб ваше опалювальне обладнання завжди працювало справно. Якщо у вас виникли питання щодо вибору димоходів та супутніх товарів – ми завжди готові надати повну інформацію про продукцію, розміщену на сайті.