Послуги купити в Києві. Установка, монтаж.

Монтаж димоходів

Монтаж димаря - це невід'ємний технічний процес при установці печей і камінів. Від якості роботи залежить не тільки легкість очищення труби та виведення диму з будівлі, але й ваша безпека. Неякісно виконана установка може призвести до смерті внаслідок отруєння чадним газом, який ви можете навіть не помітити. Він проникатиме поступово і, якщо вдень ще можуть бути відкриті вікна, то вночі легкий димок може перетворитися на прихованого вбивцю. Тому установка сендвіч димаря повинна надаватися тільки справжніми майстрами, які зроблять все відповідно до норм та техніки безпеки.

Чим особлива установка димаря

Залежно від місця, котрий іноді побажання замовника, може бути встановлений або всередині, або зовні будови. Найкраще планувати це при будівництві будинку до того, як буде збудовано дах. Якщо будинок вже готовий, проводяться додаткові роботи з прорізування покрівлі та подальша герметизація.

Зовні будівлі встановлюється спеціальна система, виконана з кераміки або труб. Труби можуть бути виготовлені з матеріалу, який забажає замовник, будь то нержавіюча сталь або цинк.

Установка сендвіч труби особливої ​​уваги вимагає у будинках з дерева або сип-панелей. Тут знадобляться лише досвідчені та кваліфіковані майстри. Адже потрібна особлива підготовка та низка знань, щоб не порушити норми безпеки. Особливо це стосується монтажу вже готових споруд. Прорізання стін та даху в них має бути максимально точним, а герметизація не повинна особливо вирізнятися. Саме тому в таких випадках наші професіонали не йдуть на поступки замовнику і ніколи не використовують економні матеріали в герметизації.

Монтаж димоходів у Києві

Тільки у нас ви можете оформити встановлення димарів та не боятися про якість робіт! 2 бригади професіоналів, які знають, що вони роблять, за спиною кожної величезний досвід у своїй справі. Ми робимо монтаж як у приватних будинках, так і на дачних ділянках.

На нашому сайті ви можете знайти портфоліо, в якому представлені наші роботи, а також відгуки реальних клієнтів, там же можна знайти прайс-лист на стандартний вид монтажу. Працюємо ми по території Києва та прилеглих міст у районі 150 км.

Вартість роботи розраховується індивідуально, залежно від складності, матеріалів та особистих побажань замовника.

Щоб оформити замовлення або поставити запитання, що цікавлять, ви можете приїхати в наш салон або ж звернутися за номером телефону, вказаним на сайті.

Консультація та виїзд майстра на об'єктЗробіть заявку на сайті або дзвоніть по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік