Послуги купити в Києві. Установка, монтаж.

Сервісне обслуговування камінів

Бажаєте, щоб ваш камін прослужив довго? Тоді регулярно викликайте майстрів, щоб вони проводили технічне обслуговування камінів. Це комплекс процедур, спрямованих на очищення каміна зсередини від продуктів згоряння, а також перевірка труб, клапанів та справності системи безпеки. Це дозволяє своєчасно запобігти поломці, яка може призвести до фатальних наслідків.

Особливості обслуговування печей

При виклику майстра ви не тільки гарантуєте собі безпеку, а ще й заощаджуєте. Адже продуктивність значно збільшиться, а паливних ресурсів потрібно менше.

Ось перелік послуг, що входять до стандартного пакету обслуговування:

  • Діагностика стану системи.
  • Очищення димоходу від сажі.
  • Прочищення топки та всіх внутрішніх систем спеціалізованим приладом.
  • Змащування петель графітовим мастилом.
  • Проба на тягу.
  • Перевіряє деталі на справність та інше.

Весь цей комплекс просто потрібний, якщо ви бажаєте довгу і безпечну службу каміна. Також майстер огляне косметичний стан. У разі потреби він викличе додаткового фахівця з каменю, якщо немає необхідності, то може замінити ущільнювачі або скла, у разі їх пошкодження. Заощаджувати на всіх цих процедурах не варто. Оскільки багато в чому від цього залежить не тільки термін служби, але ще й безпека вашої родини. Один несправний клапан може призвести до цілого загоряння або навіть вибуху, якщо йдеться про газові установки. Не меншого догляду вимагають і звичайні каміни та барбекю. Варто сказати, що зламаний механізм споживатиме більше ресурсів, а тепла даватиме все менше. А продукти горіння з часом почнуть потрапляти в будівлю, осідаючи на меблях та ваших легенях. А під час використання барбекю, ви почнете чути всі неприємні запахи, через те, що димопрохід заб'ється кіптявою.

Чищення та обслуговування камінів та печей у Києві

Наша бригада працює по всьому місту, а також близько 150 км від нього. На виїзд можуть вирушити 2 досвідчені бригади майстрів, за плечима яких більш ніж 10-річний досвід роботи з камінами різної складності та будівлі.

Оформити замовлення можна за телефоном, вказаним у нашому інтернет-магазині або безпосередньо через салон. Вартість індивідуальна, все залежить від ступеня складності роботи та характеру технічного обслуговування, оскільки можуть знадобитися додаткові витрати на матеріали.

Для тих, чиї каміни встановлювали саме наші будівельники, в технічне обслуговування входить також заміна шнурів, регулювання та обслуговування дверей.

Консультація та виїзд майстра на об'єктЗробіть заявку на сайті або дзвоніть по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік