Матеріали для монтажу купити в Києві. Установка

Матеріали для монтажу

Акумуляційний комплект верхній Romotop KV 03 Heat
Доступно
Акумуляційні матеріали
Romotop
290 EUR
Верхний аккумуляционный комплект на топку.
Показати 1-12 з 38 товарів

Камін у будинку – це класичне поєднання тепла та затишку. Просто встановити вогнище недостатньо, необхідно подбати про його ефективне та безпечне функціонування. З цією метою і необхідна ізоляція печі каміна та димаря, а також ізоляція стін біля каміна.

Ізоляція димоходу в каміні дозволяє:

суттєво збільшити експлуатаційний термін роботи пристрою;

запобігти нагріванню розташованих поблизу труби стін;

зменшити швидкість охолодження труби;

запобігти накопиченню конденсату;

збільшити ККД.

Провівши якісну ізоляцію димоходу, ви сприятимете швидше розподілу тепла в приміщенні. Ізоляція короба каміна необхідна в першу чергу з метою дотримання заходів пожежної безпеки, а також теплоізоляція для камінів, печей, топок запобігає псуванню оздоблення та основи.

Щоб збільшити термін експлуатації конструкції, підвищити ККД і запобігти перегріванню поблизу поверхонь, необхідна не просто ізоляція для каміна, потрібно підібрати для цього правильні матеріали.

Як правильно підібрати ізолятор?

Вибираючи матеріал для ізоляції камінів, завжди консультуйтеся з майстрами, адже тільки вони знають особливості тих чи інших матеріалів. Вони допоможуть підібрати фольговану базальтову вату або плити силікату кальцію необхідної щільності від перевіреного виробника, визначать, якої температури застосування шамотні плити підійдуть для ізоляції саме вашого каміна. Вогнетривка для печей та камінів підбирається з урахуванням усіх особливостей вашої конструкції обігрівального обладнання.

Важливо! Ми турбуємося про вашу безпеку, тому наші майстри не використовують базальтову фольговану вату як ізолятор у дерев'яних будинках!

Прайс на матеріали, необхідні для ізоляції каміна ми складаємо разом з вами, ми пропонуємо різні варіанти матеріалів та розповідаємо які переваги та недоліки того чи іншого матеріалу тягнуть різницю у вартості. Ізоляція для камінів вибирається вами, наше завдання – проконсультувати вас про всі можливі плюси/мінуси.

Ізоляція для камінів від салону Kaminoff

Весь асортимент продукції, що реалізується нами представлений на сайті, в каталозі є фото товарів, вказані ціни, є відгуки.

Нашим клієнтам ми пропонуємо лише перевірені матеріали для ізоляції камінів, які використовуємо самі. У салоні Каміноф ​​встановлено 2 каміни: один зашитий супертерміком, другий - шамотними плитами ShamoTech. Ви завжди можете відвідати наш стаціонарний магазин і проконсультуватися з усіх питань, що вас цікавлять.

Замовити матеріали для ізоляції камінів через наш інтернет-магазин ви можете з доставкою по всій території України (Київ, Дніпро, Одеса, Харків та ін.).