Про компанію

Я, Ірина Лісовська, керівник компанії «Камінофф», 13 років тому випадково потрапивши до камінної сфери, не помітила, як це стало захоплюючим хобі в моєму житті.

Мені дуже пощастило з командою, яка зібрана з різних компаній камінної сфери та має великий досвід у продажах, обробці каменю, монтажі димоходів та камінів із водяним контуром. Чесність, порядність, бажання розвиватися та працювати – це те, що мене привабило в цих людях. За всі ці роки ми стали сім'єю «Камінофф» і це найбільша цінність і гордість для мене.

Завдяки злагодженій роботі, знанням та навичкам кожного, а також допитливості та бажанню розвиватись ми ті, ким ми є – наші клієнти стають нашими друзями, рекомендують нас сусідам, родичам та бізнес-партнерам.

Намагаючись здійснити Вашу мрію мати камін і отримувати від нього тепло та затишок, я завжди керуюся рядом факторів: Вашими потребами, ситуацією на об'єкті та Вашими можливостями, адже в будь-якому ціновому сегменті можна знайти найкраще рішення для конкретного завдання.

Якщо Ви шукаєте команду, яка якісно та відповідально виконає роботи з монтажу каміна, печі, сходів, підвіконь, то ми з радістю пропонуємо Вам свої послуги.

Одного разу зробивши правильний вибір, Ви отримаєте не тільки задоволення та радість зараз і в майбутньому, але й можливість звернутися за порадою та технічною підтримкою у будь-який час, навіть через рік.

Якщо Ви шукаєте команду, яка якісно та відповідально виконає роботи з монтажу

Ліцензовані спеціалісти

Салон-магазин Каміноф є сертифікованим партнером провідних виробників камінних топок, печей, барбекю або аксесуарів до них, тому абсолютно всі моделі супроводжуються гарантією. Для нас важлива наша репутація, тому не сертифікований товар у нашому салоні відсутній. Офіційний статус роботи підтверджується дипломами та сертифікатами наших партнерів.

Офіційні представники

Раді бачити Вас у нашому магазині

м. Киев, вул. В. Хвойки, 10

пн-пт 10:00 - 18:00

Телефонуйте з усіх питань:

(097)829-28-29

Пишіть на пошту:

kaminoff@ukr.net