Послуги купити в Києві. Установка, монтаж.

Реставрація готових камінів

Іноді навіть добре і якісно встановлений камін вимагає ремонту через час. Причини виклику майстра можуть бути різноманітними, наприклад:

  • відкололося оздоблення.
  • утворилися тріщини.
  • пошкодження цегляної кладки.
  • випадання цегли та інше.

При реставрації ми видаляємо не тільки проблему, але й повністю прочищаємо камін, видаляємо всі плями, щоб він виглядав новеньким.

Ремонт топки каміна від нашої компанії

Ми пишаємось нашими працівниками. Адже кожен з них за спиною має величезний досвід у реставрації, а таке знайдеш не часто. У нас є майстри вузького та широкого профілю з високим рівнем кваліфікації. Наприклад, один із них уже 10 років займається ремонтом та реставрацією камінів, виконуючи все з таким професіоналізмом, якому могли б позаздрити багато хто.

Завдяки цьому досвіду ми працюємо з реставрацією мармурової кладки, що вимагає акуратності та обережності. Вона могла бути пошкоджена через неякісний монтаж або халтурну роботу будівельників, але ми гарантуємо вам, що після нашої роботи облицювання прослужить ще не один рік. Ми усуваємо різноманітні недоліки, скоєні під час креслення. Коли дверцята не відкриваються або немає можливості замінити шнури і почистити камін через те, що камінь занадто товстий. Або ж, навпаки, між каменем видніються великі зазори, яких не повинно бути.

У нас є досвід в установці відсутніх деталей. При цьому ми працюємо так, щоб додані елементи за фасоном та видом каменю не виділялися.

Наша компанія займається і дрібним ремонтом, наприклад, заміною шнурів та усунення наслідків перетопу. Ми працюємо з абсолютно будь-якими рівнями складності: від заміни плитки, що потріскалася, до капітального відновлення зруйнованого каміна.

Як оформити замовлення у нашій фірмі?

Ми проводимо ремонт камінів у Києві та в межах 150 км від нього. У нас працює 2 бригади майстрів. З фотографіями їх робіт можна ознайомитись у розділі портфоліо, там же можна прочитати відгуки наших реальних замовників.

При оформленні замовлення до вас приїде оцінювач, який подивиться фронт роботи і складе вам прайс-лист. Вартість розраховується для кожного клієнта індивідуально, залежно від складності робіт та матеріалу.

Оформити замовлення можна за телефоном, вказаним у нашому інтернет-магазині або безпосередньо через салон. Досвідчені консультанти покажуть і розкажуть вам, що краще вибрати, як заощадити і який варіант рішення для вас буде найбільш прийнятним.

Консультация и выезд мастера на объектСделайте заявку на сайте или звоните по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік