Електрокаміни купити в Києві. Установка, монтаж.

Електрокаміни

Показати 1-12 з 59 товарів

Електрокамін: види та переваги обладнання

Камін у будинку – це завжди гарний елемент інтер'єру та тепло вогню. Але, на жаль, встановити таке обладнання можна далеко не завжди і не скрізь. Мешканцям приватних будинків, особняків, дач. Котеджів особливих складнощів монтаж каміна не створить, хіба що, на етапі підготовки та підключення обладнання. А власникам квартир у міських багатоповерхівках від такого насолоди доводиться відмовлятися. Рішення є – покупка каміна електричного типу дозволить насолодитися теплом вогню навіть у невеликій квартирі.

Чим приваблюють каміни споживачів? Крім можливості створювати затишок у приміщенні, такі пристрої впливають на вартість житла – квартира або будинок з каміном у продажу представлені за вищою ціною. Каміни витікають тепло, зігріваючи повітря у приміщенні. І якщо обладнання, що працює на дровах або вугіллі, здатне служити основним джерелом тепла, то купити електрокамін для цих цілей також варто. Він не зможе опалити кілька кімнат, але в тій зоні, де розташований, допоможе підвищити температуру до комфортної.

Який електрокамін краще купити: різновиди пристроїв

Різноманітність варіантів дизайну електрокамінів дозволить вибрати потрібну модель для облаштування будь-якого інтер'єру. Який купити варіант електричного каміна краще? Орієнтуйтеся при виборі на кілька параметрів:

розміри та конфігурація обладнання;

тип встановлення пристрою;

ціна каміна;

технічні характеристики, зокрема потужність.

Якщо ви плануєте використовувати вогнище не просто як деталь інтер'єру, а як опалювальне обладнання, віддайте перевагу моделям з потужністю, що відповідає формулі 1 кВт на 10 м2 площі приміщення. Розміри та форму каміна підбирають залежно від місця розміщення приладу. Не варто у маленькій вітальні розміщувати габаритний острівний камін – краще вибрати компактний пристрій для розміщення біля стіни.

Електрообігрівачі камінного типу представлені у продажу в різних стилях – від класики до модного хай-тек. Звертайте увагу при виборі на енергоефективність та продуктивність пристрою, його функціональність та пожежну безпеку. На відміну від камінів на твердому та рідкому паливі такі прилади менш ризиковані та ймовірність виникнення спалаху – мінімальна.

Як працює електрокамін?

Створити ефект дров, що горять, в електричному каміні виробники можуть різними способами:

У центрі камери розташовуються пофарбовані під дерево бруски, до яких прив'язані клапті червоної тканини. Під інсталяцією розташовані лампа розжарювання та вентилятор. При нагріванні лампа підсвічує дрова, а включений вентилятор надає руху шовку. Такий метод є найбільш бюджетним та останнім часом рідко використовується виробниками.

Моделі на світлодіодах з використанням водяної пари мають велику схожість зі справжніми камінами. Танець полум'я в таких пристроях отримують за рахунок проекції відблисків кольорових LED ламп на хмару водяної пари. Вартість таких моделей вища, але й ідентичність їх прототипів висока.

Звук тріску дров досягається за рахунок роботи вбудованих динаміків.

Звідки береться тепло, якщо в конструкції електрокаміна - лише слабкі лампочки? Обігрів забезпечується системою вбудованих ТЕНів, які можуть бути розміщені як у верхній, так і нижній частині каміна.

Переваги та переваги електричних моделей камінів

Причин популярності електрокамінів у Києві та інших містах України є чимало. Серед найбільш актуальних переваг електроустаткування такого типу:

чистота - горіння каміна не викликає утворення сажі, диму, шкідливих газів;

простота монтажу – для того щоб встановити електрокамін, немає потреби зводити димар, прокладати додаткову вентиляцію, зміцнювати фундамент;

широкий модельний ряд - існує чимало різновидів електрокамінів - у Києві можна купити підлогові, вбудовувані, підлогові, настільні моделі;

пожежна безпека – імітація вогню не викликає загоряння, адже живого вогню, іскор та розпеченого вугілля в такому каміні немає;

функція обігріву - електрокамін нерідко використовують не тільки як декоративний елемент, але і як джерело тепла;

безпека для людини – за дотримання правил експлуатації електричний камін безпечний для власника, не викличе опіків;

прийнятна вартість – всі моделі електрокамінів доступні за ціною та вартістю обслуговування.

Думка про те, що електрокамін дуже затратний, хибна. Сучасні моделі оснащені економічними лампами і не спричинять суттєвих витрат на оплату комунальних послуг. Виробники пропонують купити каміни електро типу з різним функціоналом - серед варіантів є модифікації з зволожувачем, ефектом живого вогню, спеціальними накладками панелями на екран, можливістю керувати пристроєм через сенсорний дисплей та іншими фішками, що роблять прилад ще кориснішим і цікавішим для покупців.

Де купити хороший та недорогий електрокамін в Україні.

Компанія Kaminoff пропонує купити електрокаміни в інтернет-магазині з можливістю відправки товару в різні куточки нашої країни.