Аксесуари для камінів купити в Києві. Установка

Аксесуари для камінів

Показати 1-12 з 55 товарів

Камін у будинку чи квартирі асоціюється з теплом та затишком. Це ефектний елемент дизайну, до того ж, він ще й покращує мікроклімат у приміщенні, створює приємну атмосферу. Споглядання живого вогню приносить багатьом естетичне задоволення. Щоб забезпечити роботу пристрою, потрібні певні аксесуари для печей і камінів. Вибір їх в Україні є досить широким.

Набори для камінів: що до них входить?

До категорії аксесуарів для печей та камінів відносяться пристрої, призначені для їх обслуговування, чищення, спрощення процесу розпалювання дров, їх зберігання, а також запасні частини. Придбати аксесуари для каміна можна як окремо, так і в комплекті. У набори зазвичай входять такі предмети, як:

кочерги;

зольники;

щипці;

щітки;

хутра;

сита для золи;

дровниці;

захисні екрани для камінів;

дверцята для топки та багато іншого.

У кожного з вищезгаданих предметів – своє призначення. Наприклад, кочергою, яка має загнутий кінець і стрижень, зазвичай розбивають вугільні грудки або видаляють ті вугілля, які вже вигоріли.

Щипці дозволяють видалити дрібні вугілля. Хутра призначені для розпалювання вогню. У дровницях зберігають запас дров у приміщенні однією чи кілька розпалів. За допомогою щіток очищають камін чи піч. Захисний екран запобігає попаданню іскор від вогню до приміщення.

Купувати таке приладдя для каміна краще в наборі, оскільки в цьому випадку вони будуть виконані в одному стилістичному оформленні. Зазвичай їх встановлюють на спеціальну стійку, в такому разі підставка з гачками та предметами буде не тільки зручною для використання, а стане ефектним доповненням до інтер'єру. Комплекти оформляються у різних стилях – сучасному, класичному, кантрі тощо.

Виробник виготовляє аксесуари із високоякісних міцних матеріалів. Вироби практичні, функціональні, прості у догляді. Країна виробництва може бути різною.

Відрізняються аксесуари для печі та каміна та за способом встановлення. Є підставки для підлоги, також конструкції, які кріпляться до бічної стінки каміна або печі.

Де раціональніше купити аксесуари для печей і камінів?

У нас ви зможете купити набір для каміна відомих брендів із різних країн. Всі вироби відмінної якості, надійні та практичні. Завдяки тому, що ми налагодили постійну плідну співпрацю з виробниками без посередників, ціна наборів аксесуарів для камінів та печей є демократичною.

Фото кожного аксесуара представлено в каталозі, там викладено інформацію про експлуатаційні характеристики. Доставку ми здійснюємо до Києва, Дніпра та інших регіонів країни різними кур'єрськими службами.