Камінні топки купити в Києві. Установка, монтаж.

Камінні топки

Камінна топка Romotop Heat 2g 70.50.01
  • Ціну знижено / -10%
Доступно
Повітряні камінні топки
Romotop
H2Z 01
1 780 EUR 1 978 EUR
Каминная топка Romotop Heat 2g 70.50.01 - ходовая модель в линейке топок Romotop. Преимуществом этой модели есть достаточно широкий фасад при сечении дымохода 150мм.
Показати 1-12 з 517 товарів

Камінна топка: види та особливості обладнання

Сучасні каміни якісно відрізняються від своїх прототипів. Вони представлені в широкому діапазоні моделей, та й зробити таке джерело тепла набагато легшим. Можна не залучати мулярів для укладання матеріалу, а просто купити готову камінну топку та облицьовувати її, за бажання, у привабливому стилі. Модні рішення топок цілком можуть використовуватися і без додаткових прикрас - вони виглядають стильно, лаконічно, доповнені, як правило, скляною панеллю, що відкриває огляд на вогонь. Купити топку для каміна можна у різному виконанні. Якими бувають такі осередки?

Якими бувають камінні топки

Один з головних критеріїв, за якими камінні топки поділяються на різні групи - наявність або відсутність площини, що закриває екран. Відкриті і закриті топки мають різну ефективність - перші дають можливість насолоджуватися полум'ям без перешкод, але втрачають занадто багато теплової енергії. Другі – актуальні для експлуатації з метою опалення житла, але укомплектовані спеціальним склом, що закриває отвір вогнища. Другий варіант конструкції безпечніший, економічніший, зручний. Перший – дає можливість створити максимальний затишок у житлі.

Головний мінус відкритих топок – потрапляння продуктів горіння до приміщення. Прибирати в кімнаті буде набагато складніше, адже сажа осідає на підлозі та інших поверхнях. До того ж, непрацюючий відкритий камін забезпечує природний відтік тепла із приміщення. Відкритий вогонь – це завжди більша витрата дров чи паливних брикетів. Але незважаючи на всі перераховані мінуси задоволення від спостереження за мовами полум'я і тепло, що поширюється від вогнища, ні з чим не можна порівняти.

Для виробництва сучасних виробів використовують чавун або жароміцну сталь. Чавунні камінні топки підійдуть тим, хто хоче купити надійну та якісну деталь для облаштування інтер'єру, що відмінно акумулює тепло. Сталеві топки важать менше, їх можна встановлювати на будь-яку поверхню, не побоюючись перевантаження. Чавунні моделі консервативніші, адже цей матеріал не дає великого діапазону можливостей дизайнерам. Сталеві моделі камінних топок доступні в більш широкому діапазоні, купити їх можна і для монтажу без порталу.

Сталеві топки зварюються, що забезпечує їхню велику герметичність. Чавунні моделі збірні та ризик розгерметизації дещо більший. Хоча термін служби чавунних модифікацій більший, а для продовження експлуатаційного терміну сталі використовують футеровку - закриття стін термостійкими панелями, що збільшує вартість виробів. Плюси та мінуси є у кожного з варіантів – вибір суто індивідуальний.

Види топок для камінів

Камінні топки продаються за різною ціною та іноді різниця у вартості суттєва. Багато в чому ціни залежать від того, хто є виробником обладнання, з якого матеріалу виконана топка, які розміри і потужність має. Але не завжди печі з більшим об'ємом камери та вищими технічними характеристиками коштують дорожче. Іноді невеликий компактний варіант дивує вищою ціною. Хоча причина тому обґрунтована - виглядають такі топки зовсім.

Якими можуть бути топки для камінів та печей зовні? Існує чимало варіантів:

топки, що прилаштовуються до стіни із зовнішнім порталом, найбільш популярні та виглядають традиційно;

каміни можуть бути вбудованими, що дозволяє заощаджувати площу приміщення;

топки бувають кутовими, прямими, двосторонніми та для розміщення у вигляді «острова».

Як бачите, камін не обов'язково має бути прямим і стояти біля стінки. Сучасні топки можуть бути оснащені склом із двох сторін, бути виконані у формі трапеції, вузького паралелепіпеда, куба, кулі. Скління закритих моделей може бути панорамним або прямим, тонованим, прозорим. Навіть бік, в який будуть відкриватися дверцята, майбутній власник може вибрати самостійно.

Великою популярністю користуються дво- та тристоронні топки. Їх можна розміщувати як перегородки для зонування приміщення. При цьому спостерігати танець полум'я можна буде з будь-якої сторони пристрою.

Чим простіша конструкція топки, тим простіше її обслуговування. Перед покупкою обов'язково продумайте, де буде розміщено вогнище, чи буде воно відкритим або закритим, зробіть розрахунок необхідної потужності. Якщо ви не плануєте використовувати топку як джерело тепла – розгляньте варіанти арткамінів – вони виглядають дуже стильно, а в установці зазвичай не викликають складнощів.

Топка має бути якісною. Зверніть увагу при покупці на:

герметичність виробу;

міцність матеріалів;

наявність ущільнювача на дверцятах;

тип системи подачі повітря, її регулювання;

щільність притиску скла до рами;

наявність системи очищення скла (отвори у верхній частині рами);

спосіб відкривання шибера димаря.

При згорянні палива утворюються шкідливі здоров'ю людини гази. Вони не повинні потрапляти до приміщення. Зверніть увагу на камеру для згоряння дров – при нагріванні матеріал не повинен піддаватися деформації, інакше ремонт такого обладнання виявиться дорогим та й не завжди доцільним. Переконайтеся в тому, що товар, який вам сподобався, має всі необхідні згідно із законодавством сертифікати, безпечний і надійний. Не забудьте про ефективність – топка має обігрівати, а не витрачати паливо без відчутного ефекту. Краще довірити її монтаж професіоналам, які не з чуток знайомі з різними нюансами установки вогнищ.

Де придбати камінну топку в Україні.

Де найкраще вибрати камінні топки для того, щоб купити виріб в Україні? Скористайтеся сервісом компанії Kaminoff – на сайті інтернет-магазину ви знайдете широкий асортимент топок для камінів та печей від найкращих виробників світу. Ми є офіційним представником брендів, що дає можливість не завищувати ціни на продукцію. Виберіть товар, що сподобався, і зробіть замовлення онлайн, не витрачаючи час на поїздки по місту та доставку обладнання. У Києві та області ми здійснюємо монтаж обладнання та пропонуємо скористатися послугою сервісного обслуговування камінів. Доставка по Україні здійснюється транспортом логістичних компаній.