Печі-каміни купити в Києві. Установка, монтаж.

Піч-камін Romotop TALA 01

  • Ціну знижено
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01
Піч-камін Romotop TALA 01 Піч-камін Romotop TALA 01 Піч-камін Romotop TALA 01 Піч-камін Romotop TALA 01
Номінальна потужність (Квт)
6
Діаметр димоходу (мм)
150
ККД (%)
80
Вага (кг)
110
Матеріал корпусу
Сталь
Матеріал камери згоряння
Шамот
Форма скла
Панорамне
Подача повітря ззовні
Ні
Варочна поверхня
Ні
Духовка
Ні
Підключення до димоходу
Верхнє / заднє
Країна виробник
Чехія
Гарантія (роки)
7
Висота габаритна (мм)
1064
Ширина габаритна (мм)
480
Глибина габаритна (мм)
433
Регульована потужність (кВт)
3
tala 01
1 340 EUR 1 489 EUR -10%

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Камінна піч Tala від Romotop - це ідеальне поєднання елегантного дизайну та функціональності. Ці печі мають простий, але стильний вигляд, що легко впишеться в будь-який інтер'єр.

Однією з найбільших переваг камінної печі Tala є її швидке прогрівання приміщення. Також вона повністю прокладена шамотною цеглою та має чавунний колосник, що дозволяє забезпечити економічну витрату палива та високий ККД до 78%.

Крім того, ці печі можуть бути під'єднані до відведення продуктів згоряння зверху або ззаду. Це дає можливість монтувати їх у різних приміщеннях та забезпечує більш гнучкий проєктний підхід.

Система очищення скла забезпечує подачу первинного і вторинного повітря, що завдяки цьому обдувається скло дверцят та не відбувається його забруднення. А це значно спрощує процес чищення та догляду за піччю.

Камінні печі Tala також мають тривале горіння від 4 до 6 годин у режимі повільного горіння, що дозволяє зберегти паливо та забезпечити довготривалий комфортний рівень тепла. А великий вибір облицювання з каменю (талькохлорит) і керамічного кахлю в 30 видах глазурі дозволяє вам підібрати дизайн, який найкраще підходить до вашого стилю.

Камінні печі TALA пропонуються в декількох варіантах: з прямими або злегка вигнутим склом по радіусу дверцят. Це дозволяє підібрати піч з урахуванням індивідуального дизайну інтер'єру.

Довгий час горіння печі Tala дозволяє насолоджуватися теплом і полум'ям протягом тривалого часу без необхідності додаткового дозаправлення паливом. Камінна піч Tala - це ідеальний вибір для тих, хто шукає якісну та надійну піч з економічною витратою палива та привабливим дизайном.

Пов'язані товари
Reviews
No reviews