Печі-каміни купити в Києві. Установка, монтаж.

Піч-камін Kratki Koza/AB/S/DR

Піч-камін Kratki Koza AB S/DR
Піч-камін Kratki Koza/AB/S/DR
Піч-камін Kratki Koza AB S/DR
Піч-камін Kratki Koza/AB/S/DR
Піч-камін Kratki Koza AB S/DR
Піч-камін Kratki Koza AB S/DR Піч-камін Kratki Koza/AB/S/DR
Номінальна потужність (Квт)
8
Діаметр димоходу (мм)
150
ККД (%)
78
Вага (кг)
110
Матеріал корпусу
Сталь
Форма скла
Панорамне
Подача повітря ззовні
Так
Варочна поверхня
Ні
Духовка
Ні
Країна виробник
Польща
Гарантія (роки)
10
Висота габаритна (мм)
1052
Ширина габаритна (мм)
528
Глибина габаритна (мм)
422
Регульована потужність (кВт)
5
Колір
Чорний
Модель
Koza/AB/S/DR
Паливо
Дерево
Температура димових газів (градусів Цельсія)
275
Koza/AB/S/DR
1 137 EUR

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Сталеві печі Koza від польського виробника Kratki - це ефективне та сучасне рішення для опалення вашого будинку. Камера згоряння і корпус печі виготовлені з високоякісної котельної сталі, що забезпечує довговічність і надійність конструкції. Для ефективного згоряння палива використовуються два дефлектори і подвійна система подачі повітря в камеру згоряння. Первинне повітря подається через решітку, розташовану на дні камери згоряння, а вторинне повітря подається через спеціальний канал діаметром 100 мм на задній стінці печі. Ефективне згоряння палива і довге утримання температури забезпечується футеруванням камери матеріалом Acumotte.

Однією з переваг печей Koza є декоративне скло, яке витримує температуру до 800 °C. Воно надає печі сучасного та елегантного вигляду, оптично збільшуючи фронтальну частину топки. Крім того, система прозорого скла дає змогу керувати потоком повітря і знизити сажове осадження.

Двері монтуються з термостійкої кераміки, які витримують температуру до 800 °C, що забезпечує безпеку і довговічність. Також є можливість регулювання допуску повітря через відділ для попелу. Печі Koza мають можливість обертання корпусу, що дає змогу насолоджуватися вогнем з будь-якої точки приміщення. Загалом, сталеві печі Koza - це надійне, ефективне та сучасне рішення для опалення вашого будинку.

Reviews
No reviews