Повітряні камінні топки купити в Києві.

Каминная топка Kratki ZIBI/L/BS

Камінна топка Kratki ZIBI 12 ліва BS
Каминная топка Kratki ZIBI/L/BS
Камінна топка Kratki ZIBI 12 ліва BS
Каминная топка Kratki ZIBI/L/BS
Камінна топка Kratki ZIBI 12 ліва BS
Камінна топка Kratki ZIBI 12 ліва BS Каминная топка Kratki ZIBI/L/BS
Номінальна потужність (Квт)
11
Діаметр димоходу (мм)
180
ККД (%)
84
Вага (кг)
157
Матеріал корпусу
Сталь
Форма скла
Пряме
Відкривання дверцят
Бокове
Подача повітря ззовні
Так
Підключення до димоходу
Верхнє / заднє
Країна виробник
Польща
Ширина габаритна (мм)
768
Глибина габаритна (мм)
440
ZIBI/L/BS
1 458 EUR

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Серія камінних топок Zibi від польського виробника Kratki - це надійні та міцні каміни, виконані з високоякісної котельної сталі, яка забезпечує стійкість і довговічність конструкції. Компоненти топки вирізаються за допомогою лазерного різання і формуються на верстатах з числовим програмним управлінням, що гарантує високу якість і точність виготовлення.

Зварювальні роботи топок автоматизовані, що гарантує високу якість швів. Підставка виконана з чавуну, який забезпечує стійкість конструкції і стійкість до високих температур. У дверцятах топки встановлена термостійка кераміка, здатна витримувати температури до 800 градусів Цельсія, що забезпечує безпеку і довговічність конструкції.

Тяга димоходу регулюється вбудованим шибером, що забезпечує оптимальну роботу каміна та ефективне згоряння палива. Таким чином, користувач може легко регулювати температуру та інтенсивність горіння.

Подача повітря в топку здійснюється зовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм. Керування подачею повітря здійснюється регулятором, що знаходиться під дверцятами топки. Щільно розподілені радіатори, збільшують поверхню самого каміна, збільшується площа віддачі тепла.

Reviews
No reviews