Повітряні камінні топки купити в Києві.

Конвекційна топка Kratki NBU/500/700

Камінна топка Kratki NBU 11 ліва / права BS гільйотина
Конвекційна топка Kratki NBU/500/700
Камінна топка Kratki NBU 11 ліва / права BS гільйотина
Конвекційна топка Kratki NBU/500/700
Камінна топка Kratki NBU 11 ліва / права BS гільйотина
Камінна топка Kratki NBU 11 ліва / права BS гільйотина Конвекційна топка Kratki NBU/500/700
Номінальна потужність (Квт)
11
Діаметр димоходу (мм)
200
ККД (%)
80
Вага (кг)
299
Матеріал корпусу
Сталь
Форма скла
Три скла
Відкривання дверцят
Гильйотина
Подача повітря ззовні
Так
Країна виробник
Польща
Гарантія (роки)
10
Висота габаритна (мм)
1471
Ширина габаритна (мм)
578
Глибина габаритна (мм)
1020
Модель
NBU/500/700
NBU/500/700
5 494 EUR

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Серія камінних топок NB від польського виробника Kratki - це надійні та міцні каміни, виконані з високоякісної котельної сталі, що забезпечує стійкість і довговічність конструкції. Компоненти топки вирізаються за допомогою лазерного різання і формуються на верстатах з числовим програмним управлінням, що гарантує високу якість і точність виготовлення.

Зварювальні роботи топок автоматизовані, що гарантує високу якість швів. У дверцятах топки встановлена термостійка кераміка, здатна витримувати температури до 800 градусів Цельсія, що забезпечує безпеку і довговічність конструкції.

Тяга димоходу регулюється вбудованим шибером, що забезпечує оптимальну роботу каміна та ефективне згоряння палива. Таким чином, користувач може легко регулювати температуру та інтенсивність горіння.

Подача повітря в топку здійснюється зовні будівлі через спеціальний канал діаметром 125 мм. Керування подачею повітря здійснюється регулятором, що знаходиться під дверцятами топки. Щільно розподілені радіатори, збільшують поверхню самого каміна, збільшується площа віддачі тепла.

Топка VN оснащена механізмом "Гільйотина", що дає змогу відчиняти дверцята догори, а також робить відчинення дверцят камери горіння більш плавним і приємним для Вас. 

Загалом, камінні топки NB - це чудовий вибір, оскільки за оптимальну ціну Ви купуєте надійний і комфортний камін, який, безумовно, створить затишок і тепло у Вашому домі.

Reviews
No reviews