Камінні топки купити в Києві. Установка, монтаж.

Газова топка Kratki LEO/70/G20

Газова камінна топка Kratki LEO 70 NG
Газова топка Kratki LEO/70/G20
Газова камінна топка Kratki LEO 70 NG
Газова топка Kratki LEO/70/G20
Газова камінна топка Kratki LEO 70 NG
Газова камінна топка Kratki LEO 70 NG Газова топка Kratki LEO/70/G20
Номінальна потужність (Квт)
7
Діаметр димоходу (мм)
150
ККД (%)
88
Вага (кг)
90
Матеріал корпусу
Сталь
Форма скла
Пряме
Країна виробник
Польща
Висота габаритна (мм)
816
Ширина габаритна (мм)
792
Глибина габаритна (мм)
426
Модель
LEO/70/G20
LEO/70/G20
2 296 EUR

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Інноваційна, стильна газова топка з горизонтальним і реалістичним баченням вогню. Висока якість, комфорт і простота використання. Помітне бачення вогню завдяки невидимій рамці фасаду та мінімальній кількості видимих сталевих елементів. Спеціально розроблений пальник забезпечує реалістичне бачення вогню, як у справжній камінній топці. Додаткове регулювання висоти полум'я. 

Пристрій має сертифікат РЄ, що гарантує безпеку використання, охорону здоров'я та навколишнє середовище. Герметично закрита камера згоряння, дає найвищий ступінь безпеки; у разі виникнення проблем з повітропроводом або газопостачанням, камін автоматично вимикається. Термостатичне управління: повний контроль за допомогою дистанційного пульта управління з вбудованим термостатом. Вибір палива - картридж із закритою камерою згоряння, пристосованою для спалювання природним газом (NG) або LPG.

 Встановлення не потребує традиційної димаря - коаксіальна кабельна система дає змогу встановлювати в приміщеннях без димоходу, просто проводячи кабель зі стіни будівлі або даху. 

Контроль часу: можливість програмувати денну температуру навіть за сім днів. Пристрій не потребує зовнішнього джерела живлення (він має власну систему електроживлення). Центральний блок живиться від 4 батарейок 1,5 В. (за бажанням можна придбати другий модуль живлення G 60-ZBE).

УВАГА! Перед купівлею необхідно вказати, який тип газу постачатиметься з установкою - природний газ (NG) або LPG (з балона), оскільки вибір пальника і форсунок залежатиме від вибору газу. Перед встановленням переконайтеся, що пристрій, який підключається, призначений для газопостачання, придатного для розміщення газової установки. Усю необхідну інформацію про необхідні параметри газу можна знайти на фірмовій табличці каміна.

Reviews
No reviews