Камінні печі купити в Києві. Установка, монтаж.

Піч-камін Romotop Sone T 01

  • Ціну знижено
Піч-камін Romotop Sone T 01
Піч-камін Romotop Sone T 01
Піч-камін Romotop Sone T 01
Піч-камін Romotop Sone T 01
Піч-камін Romotop Sone T 01
Піч-камін Romotop Sone T 01 Піч-камін Romotop Sone T 01
Номінальна потужність (Квт)
6
Діаметр димоходу (мм)
150
ККД (%)
84
Вага (кг)
138
Матеріал корпусу
Сталь
Матеріал камери згоряння
Шамот
Форма скла
Панорамне
Відкривання дверцят
Бокове
Подача повітря ззовні
Так
Підключення до димоходу
Верхнє
Країна виробник
Чехія
Висота габаритна (мм)
1071
Ширина габаритна (мм)
630
Глибина габаритна (мм)
398
2 860 EUR 3 178 EUR -318 EUR

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Камінна піч Sone від чеського виробника Romotop - це ідеальне рішення для тих, хто шукає комфорт та затишок у своєму домі. Широкий огляд полум'я створює атмосферу затишку та спокою, а швидке прогрівання приміщення дозволяє швидко насолоджуватися теплом.

Топка печі повністю прокладена шамотною цеглою, що дозволяє зберігати тепло та передавати його протягом тривалого часу. Завдяки економічній витраті палива та високому ККД до 78%, піч є ефективним рішенням для опалення приміщень.

Камінна піч Sone має можливість під'єднання відведення продуктів згоряння зверху або ззаду, що дозволяє розмістити її в різних частинах приміщення. Централізована подача повітря (ЦПВ) та подача первинного і вторинного повітря забезпечують обдування скла дверцят, що не дозволяє йому забруднюватися, а система очищення скла забезпечує його бездоганність. Крім описаних вище характеристик, до камінної печі Sone можна додатково встановити відділ для аккумуляції тепла. Він дозволяє зберігати тепло, накопичене під час спалювання дров, і віддає його приміщенню впродовж кількох годин після того, як вогонь погасне. Це дозволяє знизити витрати на опалення і забезпечити комфортну температуру в будинку протягом довгого часу.

Камінна піч Sone від Romotop - це ідеальне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися теплом та затишком в своєму домі, не витрачаючи при цьому багато грошей на опалення.

Reviews
No reviews