Повітряні камінні топки купити в Києві.

Конвекційна топка Kratki ZUZIA/LT

Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва / тунель
Конвекційна топка Kratki ZUZIA/LT
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва / тунель
Конвекційна топка Kratki ZUZIA/LT
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва / тунель
Камінна топка Kratki ZUZIA 16 ліва / тунель Конвекційна топка Kratki ZUZIA/LT
Номінальна потужність (Квт)
16
Діаметр димоходу (мм)
200
ККД (%)
76
Вага (кг)
173
Матеріал корпусу
Чавун
Форма скла
Три скла
Відкривання дверцят
Бокове
Подача повітря ззовні
Ні
Країна виробник
Польща
Гарантія (роки)
10
Висота габаритна (мм)
810
Ширина габаритна (мм)
665
Глибина габаритна (мм)
445
Модель
ZUZIA/LT
ZUZIA/LT
1 901 EUR

Консультация и выезд мастераЗакажите на сайте или по телефону (097) 000 38 40

Замовлення в один клік
Опис

Серія камінних топок Zuzia від польського виробника Kratki - це надійні та міцні каміни, виконані з високоякісної котельної сталі, яка забезпечує стійкість і довговічність конструкції. Компоненти топки вирізаються за допомогою лазерного різання і формуються на верстатах із числовим програмним управлінням, що гарантує високу якість і точність виготовлення.

Зварювальні роботи топок автоматизовані, що гарантує високу якість швів. Підставка виконана з чавуну, який забезпечує стійкість конструкції і стійкість до високих температур. У дверцятах топки встановлена термостійка кераміка, здатна витримувати температури до 800 градусів Цельсія, що забезпечує безпеку і довговічність конструкції.

Тяга димоходу регулюється вбудованим шибером, що забезпечує оптимальну роботу каміна та ефективне згоряння палива. Контроль над процесом горіння здійснюється ручним керуванням через подачу повітря з приміщення через відділ для попелу. Таким чином, користувач може легко регулювати температуру та інтенсивність горіння.

Крім того, камін Zuzia має вбудований змійовик, спеціальну мідну трубку, що монтується в топки з водним контуром. Це дає змогу використовувати тепло, що виділяється під час горіння палива, для обігріву води та опалення приміщень. Таким чином, камін Zuzia є не тільки стильним і функціональним елементом інтер'єру, а й ефективним рішенням для обігріву будинку.

Reviews
No reviews